2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Warszawa
  7. Zarządzanie produkcją - Białołęka
Dodane 25 kwietnia 2024

Lider Produkcji / PRACA OD ZARAZ!

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Promotorzy Trading Sp. z o.o. Sp.k. działa na polskim rynku artykułów tytoniowych i akcesoriów od ponad 25 lat.

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów szerokiej gamy akcesoriów dla palaczy oraz producentem i eksporterem wyrobów dla użytkowników e-papierosów. Nasze produkty eksportujemy do ponad 30 krajów na świecie. Wiele z naszych marek oraz produktów z naszej oferty posiadają status lidera w swoich segmentach rynku.

Naszymi sztandarowymi markami są m.in. produkowane przez nas płyny do e-papierosów: VIVO, Selfie, E, 1 razowe e-papierosy VAPP, FLIX, szereg marek z kategorii tytoniowej i szeroko rozumianej OTP, jak: OCB, Denim, Burton, Nakhla, Angel, ZIPPO.

Szukamy doświadczonego kandydata/kandydatki na stanowisko:

Lider produkcji

Miejsce pracy: ul. Marywilska 34, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zmianą produkcyjną w zakładzie produkcyjnym w branży tytoniowej, ok. 15-20 pracowników / na zmianie, a w szczególności:

  • organizowanie pracy pracowników produkcyjnych, tworzenie grafiku pracy i rozliczanie ich czasu pracy

  • zarządzanie i doskonalenie pracy zespołu pracowników produkcyjnych

  • przeprowadzanie szkoleń personelu oraz wdrażanie nowych pracowników

  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych i wspieranie zespołu w codziennych zadaniach

  • realizacja planów produkcyjnych z zapewnieniem przestrzegania zasad BHP, norm jakościowych, terminowości, efektywności oraz obowiązujących w firmie procedur, instrukcji i standardów,

  • egzekwowanie realizacji norm produkcyjnych (KPI)

  • nadzór nad maszynami i urządzeniami obsługiwanymi przez pracowników produkcji

  • prowadzenie dokumentacji, raportowanie i analiza wyników produkcyjnych i kluczowych wskaźników wydajności (monitorowanie wydajności linii, strat surowcowych itp.)

  • nadzór nad matrycą kompetencji

  • inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych procesów produkcyjnych

  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności procesu produkcyjnego

Nasze oczekiwania:

  • minimum 1-3 lata  doświadczenia w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnym

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

  • zdolności przywódcze (m.in. delegowanie i rozliczanie zadań, motywowanie, budowanie ducha zespołu)

  • wiedza z zakresu zarządzania produkcją

  • znajomość zagadnień 5S oraz podstawowa znajomość Lean Manufacturing

  • determinacja w realizacji celów

  • zaangażowanie, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • dostępność od zaraz

  • wiedza techniczna z zakresu pracy maszyn i urządzeń

  • doświadczenie w pracy z produkcją produktu sypkiego

Oferujemy:

  • interesującą, pełną wyzwań pracę i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • świadczenia pozapłacowe po okresie próbnym (Medicover, Multisport, ubezpieczenie NNW)

  • nieformalną kulturę organizacyjną i przyjazną atmosferę pracy

Masz pytania? Zadzwoń 22 510 12 56.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WEInformujemy, że Administratorem danych jest Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 904065727