2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Kruszów
Dodane 09 kwietnia 2024

Lider Produkcji / Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Kruszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

LIDER PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

- obsługa maszyny w bieżącej pracy

- bieżąca konserwacja maszyny

- wymiana elementów czyszczących i monitoring jakości pracy maszyny

- prawidłowy zasyp surowca zgodnie z otrzymaną dyspozycją

- kontrola jakości towaru przed zasypem i w trakcie zsypu

- pakowanie towaru w określone opakowanie

- naklejanie na opakowanie określonej etykiety

- układanie gotowego towaru na określone jednostki wysyłkowej

- znajomość i kontrola Krytycznych Punktów Kontroli CCP

- udział w inwentaryzacjach

- dbanie o czystość, porządek i bezpieczeństwo ppoż.

Mile widziane:

- uprawnienia na wózki widłowe, - odpowiedzialność, dokładność, sumienność, - umiejętność pracy w zespole, - umiejętność obsługi komputera, - doświadczenie na stanowisku Lidera,

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, - umowę o pracę lub umowę zlecenie,

- pracę w systemie zmianowym

PRACOWNIK PRODUKCJI

- pakowanie towaru w opakowania zbiorcze,

- znakowanie opakowań etykietami,

- układanie wyrobów gotowych na paletach,

- doświadczenie w pracy na wydziale produkcyjnym,

Oferujemy:

Lokalizacja

Kruszów,

Łódzkie

Łódzkie, Kruszów
ID: 889966491