2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Śląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Zabrze
Dodane 02 maja 2024

Lider Produkcji Zabrze

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Droma Sunshade Experts sp. z o.o.

Droma Sunshade Experts Sp. z o.o. to europejski lider w innowacyjnych systemach osłonowych dla obiektów budowlanych, będący częścią globalnej grupy Hunter Douglas - światowego giganta w branży "sun protection and window covering".

Nasza proaktywna postawa, innowacyjne podejście oraz zdolność do szybkiego reagowania stanowią główny czynnik naszego sukcesu. Odpowiadamy elastycznie na potrzeby naszych klientów, tworząc unikalne rozwiązania, które pozwalają nam szybko zdobywać nowe europejskie rynki.

Aktualnie poszukujemy zaangażowanych i sumiennych osób na stanowisko:

Lider Produkcji

Miejsce pracy: Zabrze

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę w systemie dwuzmianowym, bez zmiany nocnej

  • Perspektywę długotrwałego zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, pakiety sportowe, płatny system poleceń pracowniczych)

  • Przyjazną i miłą atmosferę pracy

  • Możliwość inicjowania i wdrażania własnych pomysłów i usprawnień

  • Możliwości dalszego rozwoju i awansu

Najważniejsze obowiązki:

  • Organizacja pracy podległego zespołu produkcyjnego

  • Motywowanie pracowników do podnoszenia efektywności

  • Czuwanie nad procesem wydajności pracowników

  • Realizacja planów produkcyjnych z zapewnieniem przestrzegania zasad BHP, norm jakościowych, terminowości, efektywności oraz obowiązujących w firmie procedur, instrukcji i standardów

  • Dbałość o stanowiska pracy i ich otoczenie

  • Raportowanie wyników do Kierownika Zmiany

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu

  • Umiejętność sprawnego podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Orientacja na cel – realizacja wyznaczonych założeń, doskonalenie własne, podległego zespołu oraz prowadzonych procesów

Zapraszamy do kontaktu!

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 780305125