2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Lider Punktu Sprzedaży

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bank Millennium to rozpoznawalna marka i jedna z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Polsce. To lider jakości w obszarze obsługi z kompleksową ofertą dla klienta indywidualnego zarówno w oddziałach jak i kanałach zdalnych.

Twój zakres obowiązków:

  • Organizowanie sprzedaży w nowoczesnym punkcie w Galerii Handlowej

  • Kierowanie pracą zespołu

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów

  • Realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych

  • Proponowanie Klientom rozwiązań dopasowanych do indywidulanych potrzeb

  • Możliwość rozwoju kompetencji menedżerskich, sprzedażowych poprzez pracę w oparciu o najwyższe standardy

Nasze wymagania:

  • Nastawionej na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafiącej skutecznie je osiągać

  • Przebojowej, z łatwością nawiązującej relacje z innymi ludźmi

  • Samodzielnej i optymistycznie nastawionej do życia

  • Posiadającej doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w bankowości)

  • Gotowej do pracy w systemie zmianowym

  • Posiadającej doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu sprzedażowego

  • Potrafiącej budować pozytywną atmosferę pracy i zaangażowanie zespołu

To oferujemy:

  •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Motywujący system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • Kompleksowe szkolenia

  • Możliwość rozwoju w strukturach Banku Millennium

  • Konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt”

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym olx/Szczecin poprzez formularz na stronie.

W CV prosimy zawrzeć poniższą treść zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Millennium SA z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie danych osobowych, wykraczających poza katalog danych osobowych określony w przepisach prawa pracy regulujących zakres danych osobowych, których pracodawca może żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie, zawartych w formularzu kontaktowym i w załączonym przeze mnie CV w celu i na czas przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie poprzez wysłanie informacji zawierającej imię, nazwisko i adres email drogą mailową na adres wycofaniezgody(małpa)bankmillennium.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody. Podanie ww. danych osobowych jest dobrowolne."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 911896662