2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Zgierz
Dodane 26 kwietnia 2024

Lider serwisu - Garbalin

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo Handlowe GECON sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Lider serwisu AGD

Miejsce pracy: Garbalin

Obowiązki na stanowisku:

  • Zarzadzanie zespołem

  • Planowanie produkcji i działań wpływających na całokształt produkcji

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej i produkcyjnej

  • Ocena pracy pracowników

  • Praca zmianowa 6-14; 14-22

  • Nadzorowanie i egzekwowanie przestrzegania zasad współpracy pomiędzy pracownikami podczas realizowania prac serwisowych i innych zadań zleconych przez przełożonego.

  • Czynny udział w realizacji zadań podległych zespołów

Nasze oczekiwania:

  • min.3 lata doświadczenia pracy na pozycji lidera lub 5 lat pracy na produkcji

  • Wykształcenie średnie (logistyka, administracja)

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Umiejętność delegowania i rozliczania zadań

  • Znajomość zasad produkcji oraz zasad gospodarki magazynowej

  • Umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów technicznych.

  • Znajomość programów Excel na poziomie podstawowy

Mile widziane:

  • Znajomość Enovy lub innych programów magazynowo-produkcyjnych

  • Znajomość tekstyliów albo elektroniki

  • Uprawnienia SEP elektryczne do 1kV lub wyższe

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Inspirujące zadania w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzupełnione systemem premiowym uzależnionym od osiąganych wyników,

  • Rzetelne szkolenia wdrożeniowe i zaplanowany okres adaptacyjny

Zapraszamy do aplikowania!

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

        "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez PH GECON sp. z o.o., Micigózd przy ul. Wrzosowa 60, 26-065 Piekoszów na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji."

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 914590451