2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Świętokrzyskie
  6. Utrzymanie ruchu - Micigózd
Dodane 17 kwietnia 2024

Lider utrzymania ruchu

Lokalizacja

Micigózd

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

MB Recycling to lider w branży przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (ZSEE), oświetlenia oraz baterii. Posiadamy sześć nowoczesnych zakładów w całej Polsce oraz filię na Ukrainie. Inwestujemy w technologie.

MB Recycling wraz z partnerami tworzy ogólnopolski system zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego „Elektryczne Śmieci”, które obejmuje swoim zasięgiem miasta w całej Polsce i stale się rozwija. Coraz więcej mieszkańców miast korzysta na co dzień z czerwonych pojemników na zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, a także z innych możliwości pozbywania się zużytych urządzeń elektrycznych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: LIDER UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Micigózd

Misja i główne zadania stanowiskowe:

  • kierowanie zespołem utrzymania ruchu w celu zapewnienia efektywności produkcji

  • organizowanie pracy i zasobów, koordynowanie, rozdzielanie zadań i odpowiedzialności

  • pomiędzy członkami zespołu

  • naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych

  • wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn

  • identyfikowanie i diagnozowanie uszkodzeń wynikłych w trakcie eksploatacji

  • wymiana uszkodzonych elementów i zespołów, naprawa warsztatowa

  • wypełnianie dokumentacji technicznej (raporty wewnętrzne, konserwacje, DTR

Doświadczenie:

  • praca w działach technicznych lub utrzymania ruchu

Kompetencje techniczne:

  • znajomość prac w zakresie mechaniki i elektryki

  • umiejętność naprawy maszyn poparta praktycznym doświadczeniem,

  • posługiwanie się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń, znajomość rysunku technicznego,

  • prawo jazdy kat. B, podstawowa obsługa komputera

Inne:

  • przestrzeganie zasad BHP

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku technicznym

  • pracę w dynamicznej i szybko rozwijającej się organizacji

  • przyjazną atmosferę w pracy

Lokalizacja

Micigózd,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Micigózd
ID: 912436130