2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Tychy
Maspex
Dodane 29 kwietnia 2024

Lider zaopatrzenia i magazynu technicznego

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • planowanie i organizacja pracy zespołu magazynu części zamiennych,
  • nadzór nad codziennymi operacjami magazynu w obszarze zapewnienia zgodności stanów magazynowych,
  • zapewnienie terminowej i efektywnej realizacji zamówień,
  • optymalizacja kosztów zakupów części i innych materiałów od poddostawców,
  • proponowanie i wdrażanie usprawnień w obszarach magazynowych,
  • identyfikacja i eliminowanie przyczyn powstawania niezgodności magazynowych,
  • doradztwo techniczne w zakresie części zamiennych,
  • przygotowywanie niezbędnych raportów i analiz,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności procesów.
Nasze wymagania
  • posiadasz min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne,
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • posiadasz umiejętność analizy i interpretacji danych,
  • obsługujesz narzędzia z pakietu Office, w tym Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • posiadasz praktyczną znajomość metodologii TMP oraz Lean Manufacturing
  • umiejętnie zarządzasz zespołem oraz posiadasz zdolności organizacyjne,
  • świetnie się komunikujesz i cenisz sobie dobrą współpracę,
  • znasz procedury magazynowe oraz obsługujesz systemy magazynowe,
  • potrafisz pracować pod presją czasu,
  • jesteś gotowy na wprowadzanie zmian organizacyjnych.
To oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • SmartLunch- ciepły posiłek już od 1zł,
  • uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i innowacyjnych projektach,
  • paczki na święta,
  • karta MultiSport,
  • prywatna opieka LUXMED,
  • działania dedykowane dla rodziny np. wyprawka dla pierwszoklasisty.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Tychy
ID: 911893106