2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Piła
JAGODA
Dodane 30 kwietnia 2024

Lider zespołu - centrum dystrybucji warzyw i owoców Barendrecht

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaRekrutacja online

Poszukujemy osoby na stanowisko :Lider zespołu w dużym centrum dystrybucji warzyw i owoców w Holandii (Barendrecht)

Główne zadania:

• Kierowanie zespołem pracowników w centrum dystrybucji , skuteczne zarządzanie zespołem

• Nadzór, monitorowanie, kontrola procesów magazynowych

• Zapewnianie płynności działania procesów magazynowych (przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów)

• Optymalizacja procesów, doskonalenie i wdrażanie procesów logistycznych

• Zarządzanie wskaźnikami wydajności KPI (czas realizacji zamówień, koszty operacyjne czy jakość obsługi klienta.)

• Rozwój pracowników (szkolenia, oceny pracownicze, wsparcie)

• Współpraca z podległymi działami: sprzedaży, planowania produkcji, kontrola jakości

• Zapewnienie zgodności z przepisami BHP

Jako lider zespołu jesteś odpowiedzialny za proces, w ramach którego zarządzasz pracownikami logistyki, pracownikami TRM oraz kontrolerami stanu magazynowego. Raportujesz do menadżera zespołu.

Idealny kandydat:

• Posiada co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

• posiada wykształcenie średnie, lub wyższe

• posiada łatwość nawiązywania kontaktów; podejmowania decyzji

• jest zdecydowany, elastyczny;(gotowość do pracy w godzinach nocnych)

• doskonale zna języka niderlandzki lub angielski w mowie i piśmie; (warunek konieczny)

• Jest pewny siebie, zorientowany na pracowników i wyniki;

• Jest zmotywowany, przedsiębiorczy,

• Posiada znajomość systemów i pakietu Microsoft Office;

• Posiada ważne prawo jazdy kategorii B;

Czego możesz od Nas oczekiwać?:

• Będziesz pracować w bardzo zgranej organizacji

• Oferujemy przyjemne środowisko pracy z wysokim stopniem swobody i odpowiedzialności.

OFERUJEMY:

• możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,

• Atrakcyjny system premiowy

• Co 4 tygodnie duża paczka warzywno-owocowa;

• Dynamiczną atmosferę pracy;

• 26 dni urlopu; • FiscFree®; kupuj fajne produkty z ulgami podatkowymi;

• Rower firmowy

• Bardzo dobre warunki zatrudniania

• możliwości rozwoju

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie CV w języku angielskim

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 912138230