2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Końskie
Dodane 19 kwietnia 2024

Lider zespołu działu sprzedaży

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Końskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gwarant-Eko GEKO Filtration jest czołowym producentem worków filtracyjnych do odpylania przemysłowego.

Do naszego działu handlowego poszukujemy: Lider zespołu działu sprzedaży

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy członków zespołu – rozdzielanie zadań (w tym zamówień), kontrolowanie postępów w ich wykonaniu

  • Planowanie i określanie celów i priorytetów oraz ich systematyczne aktualizowanie

  • Monitorowanie efektywności pracy zespołu – prowadzenie regularnych spotkań podsumowujących oraz spotkań indywidualnych z członkami zespołu

  • Reprezentowanie zespołu przed Dyrektorem Techniczno-Handlowym oraz Zarządem, raportowanie wyników i postępów z wykonywanej pracy

  • Aktywny kontakt (telefoniczny i drogą e-mailową)  z klientami i potencjalnymi klientami (sektor B2B, przemysł), utrzymywanie długoterminowych relacji

  • Rozpatrywanie zapytań klientów od strony technicznej, analizowanie wymagań technicznych klientów i opracowanie rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb

  • Przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji

  • Wprowadzanie danych i dokumentów do wewnętrznego systemu rozliczeń, tworzenie raportów i zestawień w MS Excel

  • analizowanie raportów o błędach, weryfikowanie reklamacji

Wymagania pracodawcy:

  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim  w formie telefonicznej oraz drogą e-mailową (zaawansowana znajomość języka angielskiego lub komunikatywna niemieckiego będzie cenionym atutem)

  • Doświadczenie w sprzedaży na rynku polskim i/lub zagranicznym

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (najlepiej sprzedażowym)

·        bardzo dobra znajomość pakietu office, excel

  • umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w szybkim tempie

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Skupienie na rozwoju

  • Gotowość do podejmowania trafnych decyzji, nawet w sytuacjach niepewności, oraz przyjmowanie odpowiedzialności za wyniki swoich wyborów.

Oferujemy:

  • Długoterminowy rozwój w specjalistycznej branży filtracyjnej

  • W firmie obowiązuje regulamin premiowania - premia od wyników sprzedaży.

  • Pracę w bezkonfliktowym, zgranym zespole nastawionym na realizację celów firmy

Lokalizacja

Końskie,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Końskie
ID: 912901048