2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Katowice
  7. Zarządzanie sprzedażą - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Lider zespołu (salon z urządzeniami Apple)

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami marki Luxtrade,

  • Aktywne doradzanie i wsparcie klientów w wyborze właściwych produktów lub usług dopasowanych do ich potrzeb,

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów,

  • Realizowanie wyznaczonych założeń sprzedażowych oraz jakościowych.

  • Organizowanie pracy własnej oraz całego zespołu - rozliczanie z zadań.

  • Budowa i rozwój zespołu ( szkolenia, motywacja i rozwój)

  • Bieżące raportowanie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,

  • Umiejętność słuchania Klientów i dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom,

  • Dążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji,

  • Orientacja na realizację wyników sprzedażowych oraz budowanie relacji z Klientami,

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Biegła obsługa komputera, kasy fiskalnej, terminala płatniczego i innych urządzeń biurowych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę, kontrakt B2B lub umowa zlecenie (wedle preferencji kandydata),

  • Stabilną podstawę oraz możliwość wypracowania wysokiej premii

  • Pracę w nowoczesnym salonie Luxtrade,

  • Rabaty na produkty i usługi serwisowe

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Polskiej firmie,

  • System poleceń pracowniczych,

  • Pracownicze plany kapitałowe,

  • Konkursy sprzedażowe.

O nas

Dołącz do Naszego Zespołu!

Jesteśmy jednym z liderów rynku recommerce w Polsce, specjalizującym się w profesjonalnym serwisie i sprzedaży odnowionych sprzętów elektronicznych, ze szczególnym uwzględnieniem produktów marki Apple.

Nasza dynamicznie rozwijająca się sieć obejmuje obecnie 12 salonów stacjonarnych, strategicznie rozmieszczonych w kluczowych miastach Polski.

Stoimy na froncie innowacji i ekologicznych rozwiązań, ciągle poszukujemy nowych talentów, które mogą dołączyć do naszych rosnących zespołów sprzedaży, IT, marketingu, serwisu i administracji.

Oferujemy unikatową okazję dołączenia do dynamicznie rozwijającej się organizacji, która nie tylko wyznacza trendy w branży, ale również dba o środowisko poprzez przedłużanie życia elektroniki.

Jesteśmy otwarci na kreatywność, innowacje oraz świeże pomysły. Jeśli pasjonujesz się najnowszymi technologiami i chcesz być częścią zespołu, który wnosi realną zmianę, zapraszamy do aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LUXTRADE II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (dawniej: Luxtrade sp. z o. o. sp. k.) z siedzibą w: Rybnicka 13, 43-200 Pszczyna (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 912121344