2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Łódzkie
  6. Zarządzanie produkcją - Kleszczów
Dodane 17 kwietnia 2024

Lider zmiany (narzędziownia)

Lokalizacja

Kleszczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma z kapitałem międzynarodowym zajmująca się produkcją części samochodowych, mieszcząca się w Kleszczowie (powiat bełchatowski) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

-Organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu

-Motywowanie i szkolenie podległego zespołu

-Realizacja gotowości tłoczników względem planów produkcyjnych

-Organizacja prawidłowego przebiegu napraw korekcyjnych i prewencyjnych tłoczników

-Organizacja obsługi maszyn, narzędzi i urządzeń kontrolnych

-Optymalizacja procesów na narzędziowni oraz stanowisk pracy

-Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, ppoż. i ogólnozakładowych w podległym obszarze

-Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji bieżących zadań

Wymagania:

-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata – warunek konieczny

-Wykształcenie min. średnie

-Znajomość rysunku technicznego, narzędzi pomiarowych

-Umiejętność obsługi szlifierki do płaszczyzn, tokarki, wiertarki i podstawowych narzędzi ślusarskich.

-Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Ms Office

-Otwartość do pracy w systemie zmianowym

-Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

-Dobra organizacja pracy, samodzielność

-Mile widziane doświadczenie w branży automotive

-Mile widziane doświadczenie w tłocznictwie

-Uprawnienia na wózek widłowy/suwnice będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

-Praca w oparciu o umowę o pracę

-Wynagrodzenie podstawowe+ premia miesięczna

-Dofinansowanie do dojazdów

-Program Skarbonka- dodatkowa premia roczna

-Dodatek stażowy

-Pracujemy w kulturze “otwartych drzwi” – zawsze można przyjść i rozmawiać i co najważniejsze znaleźć rozwiązanie zaistniałych problemów

-Pakiet świadczeń socjalnych (premie, paczki świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku, imprezy integracyjne)

-Możliwość zdobycia uprawnień i wiedzy technicznej

-Kompleksowe szkolenia wdrożeniowe

-Program rekomendacji pracowników

-System sugestii pracowniczych

-Kawa, herbata

Lokalizacja

Kleszczów,

Łódzkie

Łódzkie, Kleszczów
ID: 809338394