2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Łódzkie
  6. Zarządzanie produkcją - Łódź
  7. Zarządzanie produkcją - Górna
Dodane 19 kwietnia 2024

Lider Zmiany w Dziale Produkcyjnym

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania / obowiązki:

  • Zapewnienie terminowości, efektywności i jakości procesów produkcyjnych

  • Aktualizacja dokumentacji i prowadzenie zapisów związanych z podległymi procesami

  • Realizacja niezbędnych inwentaryzacji oraz terminowego składania zamówień w celu zapewnienia dostępności narzędzi i materiałów do produkcji

  • Ścisła współpraca i wymiana informacji dotyczących produkcji oraz jakości z Liderami i Brygadzistą Produkcji

  • Realizacja czynności operacyjnych w ramach podległych procesów

  • Egzekwowanie od zespołu postępowania wg obowiązujących zasad, przepisów i norm

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i w zarządzaniu zespołem

  • Wykształcenie techniczne minimum średnie

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie z utrzymywanym systemem zarządzania zgodnym z normą ISO 9001

  • Doświadczenie w opracowywaniu działań korygujących i zapobiegawczych

  • Umiejętności planistyczne i organizacyjne

  • Znajomość zagadnień BHP

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w piśmie

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz nastawienie na pracę zespołową

Firma oferuje:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym

  • Możliwość otrzymania premii

  • Dofinansowanie do wakacji

  • Dofinansowanie do szkoleń oraz kursów językowych

  • Zapewnienie narzędzi do pracy (służbowy komputer oraz telefon)

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 912969810