2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubelskie
  5. Praca za granicą - Lublin
Dodane 26 kwietnia 2024

LIPSK DE Operator wózka widłowego UMOWA O PRACĘ, ZAKWATEROWANIE,bonusy

Wynagrodzenie

9 400 - 12 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia Office People Poland o numerze 30275. Obecnie dla naszego klienta premium z branży motoryzacyjnej poszukujemy Operatorów Wózków Widłowych na terenie Niemiec w miejscowości Lipsk.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Obsługa wózków widłowych

  • Zapewnienie zaopatrzenia linii produkcyjnej

  • Rozładunek/załadunek za pomocą wózków

Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie z nami?

  • Niemiecka umowa o pracę na pełen etat (brak zeitkonta)

  • Stawka 14,50€/h brutto

  • Dodatek do zmiany nocnej w wysokości 25%

  • Zakwaterowanie płatne ok. 100€/msc - resztę dopłaca pracodawca

  • Możliwość pobrania zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy

  • Możliwość weekendowych zjazdów do Polski

  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

  • Zapewniamy odzież roboczą

  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Jakie kwalifikacje należy posiadać?

  • Ważne uprawnienia pozwalające na kierowanie wózkami widłowymi

  • Pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zaświadczenie o niekaralności

Szukasz pracy w parze lub grupie? Gwarantujemy wspólne zakwaterowanie i zmiany.

Masz jakieś dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 909673288