2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Świebodzin
Dodane 02 maja 2024

Listonosz samochodowy - Poczta Polska S.A.

Lokalizacja

Świebodzin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Miejsce pracy: Świebodzin, ul. Wolności 5​.

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas zastępstwa, 1 etat, praca od poniedziałku do piątku.​

Twoje zadania:

  • przygotowanie korespondencji do doręczenia,
  • doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych,
  • bezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów i usług,
  • sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań z wykorzystaniem tabletu.

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz prawo jazdy kategorii B i własny samochód, który możesz wykorzystać do pracy,
  • jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i sumienną,
  • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę z ludźmi.

Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy.​

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świebodzin,

Lubuskie

Dokładna lokalizacja
Lubuskie, Świebodzin
ID: 914400355