2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Pomorskie
  6. Manager restauracji - Gdynia
  7. Manager restauracji - Kamienna Góra
Dodane 09 kwietnia 2024

Lody Bosko-Manager lokali

Wynagrodzenie

6 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Kamienna Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

OPIS

Obsługa Klientów:

Osoba na stanowisku Managera Lokali będzie podlegać bezpośrednio właścicielowi i będziemy wykonywać wszelkie zadania zmierzające do prawidłowego funkcjonowania sieci lokali Bosko w Trójmieście.

Jesteś osobą, która lubi sprawiać radość innym, uwielbiasz pracę z ludźmi, a do tego potrafisz wykazać się inicjatywą? Jeśli tak, to prawdopodobnie trafiłeś/aś na odpowiednie ogłoszenie. Szukamy bowiem osób, które pomogą nam stworzyć zespół legendarnej obsługi klienta!

O stanowisku

Osoba na danym stanowisku zajmować się będzie kompleksową obsługą klienta. Jej główną misją będzie dążenie, wspólnie z zespołem, do tego, by odwiedzający nas goście wychodzili z uśmiechem na twarzy. Chcemy by ludzie zadowoleni byli nie tylko ze smaku lodów, ale i poziomu obsługi. Praca w Bosko Charakteryzuje się zmiennością obowiązków, ale dzięki temu nie jest monotonna.

Zakres obowiązków

Usługodawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Bosko w zamian za umówione wynagrodzenie usługi, których przedmiotem będzie:

a)     Ustalanie planu urlopów, dbanie o wystarczającą ilość personelu w porozumieniu z Managerem Lokali

b)     nadzór nad zatrudnionymi osobami/usługodawcami,

c)     nadzór nad zaopatrzeniem lokali w porozumieniu z Managerem Produkcji i kierownikami Lokali

d)     kontakt z dostawcami, w tym dokonywanie zamówień,

e)     dbałość o wystrój lokali, kontrola czystości lokalu,

f)      wdrażanie działań marketingowych i promocji w lokalach

g)     zapewnienie i kontrola czystości ubioru pracowników/usługodawców,

h)     organizowanie imprez okolicznościowych,

i)      odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie lokali i miejsc sprzedażowych,

j)      dbałość o prawidłowe działanie sprzętów w lokalach BOSKO,

k)     analiza sprzedażowa systemu POS,

l)      jeżeli zajdzie taka konieczność to również kontakt i współpraca z osobami odpowiedzialnymi za księgowość, logistykę, kwestie prawne i inne w Bosko,

m)     obsługa klienta w lokalach Bosko, w tym m. in. przygotowywanie i wydawanie zamówień, porządkowanie, obsługa kasy fiskalnej,

n)     dbanie o odpowiedni ilościowy i jakościowy stan produktów, półproduktów i innych materiałów,

Wymagania:

•                       posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej

•                       gotowość do podjęcia pracy zmianowej oraz w weekendy i święta

•                       dyspozycyjność min. 5 dni w tygodniu

•                       wysoka kultura osobista i duże umiejętności interpersonalne

•  Prawo jazdy kat. B

•                       mile widziana znajomość języka angielskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, ukraińskiego

Ogólne Warunki:

•                       Wynagrodzenie na poziomie 6000 – 7500 zł brutto miesięcznie

•                       Lody na koszt firmy w godzinach pracy

•                       Zniżka na lody poza godzinami pracy

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij CV (najlepiej w formacie PDF) na adres gdynia "małpa" lodybosko.pl wpisując w tytule maila „Manager lokali – Twoje Imię i Nazwisko”

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania odnośnie rekrutacji to zadzwoń pod numer: 607 453 823

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Rekrutacja trwać będzie do pełnego skompletowania zespołu.

 Prosimy o zakończenie CV aktualną klauzulą:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."+ Opcjonalnie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bosko - lody produkcji własnej z siedzibą w Lublinie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Administratorem danych jest Bosko - lody produkcji własnej z siedzibą w Lublinie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Kamienna Góra
ID: 910716626