2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Wielkopolskie
  6. Pozostałe - Września
Dodane 12 kwietnia 2024

Lodziarnia Willisch Września - obsługa klienta Kwiecień/Wrzesień

Wynagrodzenie

28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Września

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Dołącz do zespołu Willisch!

Jesteśmy polską rodzinną firmą pochodzącą z Wągrowca, która produkuje i sprzedaje lody.

Działamy już od ponad trzydziestu lat, pracując w blisko 30 lokalizacjach. Jesteśmy znaną i rozpoznawalną marką na terenie całej Polski.

Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość lodów i obsługę klienta, dlatego nasze lody produkowane są metodą rzemieślniczą.

Praca na stanowisku: Pracownik Obsługi Klienta

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

- Otwartych na kontakt z Klientami,

- Gotowych do pracy w systemie weekendowym i świątecznym,

- Chętnych do rozwijania własnych umiejętności,

- Zaangażowanych w wykonywaną pracę,

- Uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych do życia :)

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

- Profesjonalna obsługa Klientów według wytycznych marki,

- Nakładanie porcji lodów wg przyjętych standardów marki,

- Troszczenie się o wizerunek swojego miejsca pracy poprzez dbanie o czystość,

WARUNKI PRACY:

- Praca na stanowisku Pracownik Obsługi klienta,

- Praca w systemie zmianowym,

- Lodziarnia czynna od poniedziałku do niedzieli a także w święta,

- Godziny funkcjonowania lodziarni: 10-21.

JAKIE MAMY OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE?

- Ukończone 18 lat,

- Ważne badania sanepidowskie,

- Dyspozycyjność,

- Wysoka kultura osobista,

CO OFERUJEMY?

- Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się, polskiej firmie oferującej Klientom produkt marki Premium,

- Pewność – oferujemy pracę bez okresu próbnego,

- Możliwość rozwoju i awansu od Pracownika Obsługi do Managera,

- Pracę sezonową w oparciu o umowę zlecenie,

- Wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Bardzo dobrą atmosferę pracy,

ZOBACZ, ZA CO CENIĄ NAS NASI PRACOWNICY:

- Za zdobycie nowych umiejętności- odkrycie w sobie duszy artysty oraz za możliwość rozwoju, stawiania czoła wyzwaniom oraz poznawanie siebie poprzez nowe zadania. - Jessica

- Za możliwość pracy w wyśmienitym towarzystwie, przez co praca jest przyjemnością. - Oliwia

- Za super atmosferę, pomocny i zgrany zespół, za tysiące uśmiechniętych i zadowolonych klientów, za możliwość próbowania nowych smaków lodów. - Magda

- Za miłą atmosferę i możliwość poznawania nowych ludzi. - Wiktoria

Chcesz do nas dołączyć?

Wyślij CV!

Informujemy, że Administratorem danych jest WILLISCH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Wągrowcu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 760282002