2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Warmińsko-mazurskie
  6. Logistyka - Ełk
Dodane 07 maja 2024

Logista / Specjalista do spraw Transportu

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński

 ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk zatrudni :

Logistę / Specjalistę do spraw Transportu

Od 1958 roku marka CEZAR® jest synonimem najwyższej jakości, pionierskich innowacji i ponadczasowego wzornictwa. Założycielem firmy był genialny konstruktor Cezary Niewiński, którego zapał i duch odkrywcy można znaleźć w realizowanych projektach. Dziś Grupa Cezar to 6 firm, produkujących materiały budowlane i podzespoły dla przemysłu motoryzacyjnego wraz z dynamicznym rozwojem  poszukuje osób do zespołu na stanowisko Specjalista do spraw transportu/Logistyk

Zakres Obowiązków

  • Bieżąca obsługa zleceniodawców w zakresie usług transportu międzynarodowego i krajowego,

  • Zarządzanie i nadzór nad trasami dla klientów międzynarodowych i krajowych,

  • Aktywne poszukiwanie nowych zleceniodawców

  • Bezpośrednia współpraca z klientami i kierowcami w zakresie obsługiwanych tras,

  • Monitoring obsługiwanych zleceń,

  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług,

  • Nadzór nad rentownością zleceń transportowych,

  • Współpraca z kierowcami, spedytorami zleceniodawcami i zleceniobiorcami,

  • Przygotowywanie umów międzynarodowych dla kierowców,

  • Obsługa ubezpieczeń komunikacyjnych floty,

  • Sporządzanie raportów i sprawozdań w cyklach miesięcznych i kwartalnych,

  • Dodatkowe zadania zlecone przez przełożonego,

  • Współpraca z działem obsługi klienta, administracją, IT, działem technicznym i finansowym oraz z klientami firmy.

Wymagania pracodawcy:

  • Znajomość języka niemieckiego/angielskiego na poziomie dobrym umożliwiającym komunikację z klientem i jego kontrahentami,

  • Doświadczenie w dziale spedycji, planowania, obsługi klienta lub pokrewnych,

  • Umiejętności analizy i rozwiązywania problemów związanych z realizacją transportu,

  • Umiejętności komunikacyjne wynikające z kontaktu z kierowcami i klientami.

  • Budowanie długofalowych relacji z pracownikami i klientami.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia.

  • Możliwość awansu zawodowego oraz współudziału w rozwoju firmy, zdobycie nowych kompetencji i umiejętności,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 884180701