2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Ruda Śląska
DYWIDAG
Dodane 29 kwietnia 2024

Logistics and Shipment Support

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DYWIDAG to międzynarodowe przedsiębiorstwo budowlane. Nasze systemy można znaleźć w międzynarodowych projektach, np. The Golden Gate Bridge, Kanale Panamskim, moście Kap Shui Mun w Hongkongu czy Freedom Tower w Nowym Jorku.

Obecnie wdrażamy nowe projekty w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania. Inwestujemy w zakup innowacyjnych technologii oraz rozwój pracowników.

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Logistics and Shipment Support.

Twój zakres obowiązków:

·         Planowanie, organizowanie i monitorowanie wysyłek.

·         Weryfikacja dostępności produktów, monitorowanie poziomu zapasów.

·         Optymalizacja transportu, współpraca z przewoźnikami.

·         Przygotowanie i kontrola dokumentów transportowych.

·         Analiza danych logistycznych.

·         Wsparcie dla innych procesów logistycznych.

·         Terminowe i dokładne przetwarzanie danych w systemie ERP.

·         Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania:

·         Komunikatywność.

·         Umiejętność rozwiązywania problemów i poszukiwania nowych rozwiązań.

·         Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2.

·         Znajomość procesów logistycznych i obsługi systemu ERP - mile widziane.

·         Znajomość języka język niemieckiego – mile widziane.

To oferujemy:

·         Zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii.

·         Dostosowany i indywidualny program wdrożeniowy, każdy jest inny dlatego też nie myślimy szablonowo. We wdrożeniu skupiamy się na Twoich potrzebach.

·         Umowę zlecenie na okres 6 miesięcy.

·         Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

·         Elastyczny czas pracy (rozpoczynamy pracę miedzy 6.00, a 9.00).

Zostań częścią naszego rosnącego, międzynarodowego zespołu i odkryj globalną firmę, w której możesz rozwinąć swój potencjał.

DYWIDAG - Safer, Stronger, Smarter.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 911961603