2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Fabryczna
Piotr
Dodane 14 maja 2024

Logistyk - Asystent działu handlowego Ford

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Germaz - jesteśmy firmą z ponad 30-sto letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Wiemy, że pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy. Zależy nam, by właśnie takie osoby tworzyły nasz zespół. Praca u nas oznacza możliwość samorealizacji i samodzielność w działaniu. Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, którzy wytrwale dążą do celu. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta.

Jeżeli jesteś gotowy/a do stawienia czoła wyzwaniom – to właśnie na Twoje CV czekamy!

Aktualnie poszukujemy: LOGISTYKA - ASYSTENTA DZIAŁU SPRZEDAŻY w marce Ford

Jakie zadania na Ciebie czekają:

  • Planowanie procesu wydania pojazdów osobowych i dostawczych,

  • Współpraca z działem serwisu i części,

  • Kontrola jakości przygotowania pojazdu do wydania,

  • Aktywna sprzedaż dodatkowych produktów w procesie wydania pojazdu klientowi: akcesoria, przedłużona gwarancja, kontrakt serwisowy,

  • Uruchomienie modułu Ford Pass w trakcie przekazania pojazdu,

  • Zawieranie umów Ford Business Club,

  • Wydawanie kart ratunkowych dla klientów,

  • Sprawdzenie zgodności samochodu z zamówieniem w systemie natychmiast po otrzymaniu zamówienia – SALES,

  • Fizyczne sprawdzenie zgodności pojazdu z zamówieniem po dostawie,

  • Zamówienie dodatkowego wyposażenia oraz instalacja/zlecenie instalacji,

  • Skompletowanie/wygenerowanie odpowiedniej dokumentacji,

  • Merytoryczne przygotowanie do wydania pojazdu (szkolenie, przegląd wyposażenia, checklista),

  • Realizacja wydania gotowego pojazdu zgodnie z wytycznymi (sprawdzenie wpływu środków, kompletności dokumentacji)

Czego oczekujemy:

  • Dobrej znajomości branży motoryzacyjnej,

  • Silnej motywacji i determinacji w dążeniu do wyznaczonych celów,

  • Sprawnej umiejętności obsługi programów pakietu MS Office,

  • Łatwości nawiązywania kontaktów z Klientem,

  • Dużego zaangażowania i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Nastawienia na poszukiwanie rozwiązań i współpracy,

  • Wysokiej kultury osobistej,

  • Systematyczności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Aktywnego prawo jazdy kat. B,

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Niezbędne narzędzia do realizacji celów sprzedażowych,

  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy,

  • Motywujący system premiowy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach spółki,

  • Pracę w gronie wyjątkowych ludzi, którzy kochają to, co robią

Informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane oferty, pozostałym kandydatom dziękujemy za zainteresowanie.

 Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o. ul. Strzegomska 139, 54-428 Wrocław.

Przestrzeganie zasad ochrony danych w DS Germaz Sp. z o.o. nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych.

Dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach i w oparciu o następujące podstawy prawne:

Prowadzenie postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu

- art. 6 ust. 1 lit c) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (obowiązek prawny)

- art. 6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy)

Wykorzystywanie złożonych dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji

- art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (zgoda osoby, której dane dotyczą)

Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane:

- do momentu zakończenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko,

- w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora - do momentu wycofania tej zgody, nie dłużej niż rok od momentu wyrażenia zgody,

- w przypadku udostępnienia danych - do momentu wycofania tej zgody.

Podanie danych w zakresie wskazanym w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) jest niezbędne do wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Konsekwencją niepodania tych danych może być wykluczenie kandydata do pracy z prowadzonego postępowania rekrutacyjnego. Podanie pozostałych danych ma charakter dobrowolny i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 847054796