2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Częstochowa
  7. Logistyka - Raków
Dodane 22 kwietnia 2024

logistyk- magazynier w magazynie e-commerce

Wynagrodzenie

4 400 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Raków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Ocean sp z o.o. sp.k. poszukuje logistyka-magazyniera do pracy w magazynie e-commerce w Częstochowie ul. Wojciecha Korfantego

Zakres obowiązków

  • Sprawdzanie zgodności dostawy z zamówieniem,

  • Przygotowywanie towaru do wysyłek,

  • Nadzór nad bieżącym stanem ilościowym i jakościowym towaru,

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo przechowywania towarów,

  • Współpraca z zespołem sprzedaży i marketingu,

  • Utrzymywanie porządku w magazynie i na terenie przyległym,

    Wymagania:

    • Dobra znajomości obsługi komputera,

    • Konieczne doświadczenie w pracy w magazynie,

    • Wykształcenie min. średnie,

    • Dyspozycyjności 5 dni w tygodniu,

    • Uprawnienia UDT na wózek widłowy

    • Zdolności manualne,

    • Zaangażowanie i ochota do pracy.

    • Dyspozycyjność w niektóre soboty ( w sezonie III, IV, XII )

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Jednozmianowy tryb pracy (7-15 od poniedziałku do piątku),

  • Pracę w stabilnej, prężnie działającej organizacji,

  • Dobrą atmosferę w pracy w młodym zespole.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Raków
ID: 908823730