2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Pomorskie
  6. Logistyka - Lębork
Dodane 23 kwietnia 2024

Logistyk w Firmie Farm Trans Eastern Europe Sp. z o.o.

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Farm Trans Eastern Europe Spółka z o. o. z siedzibą w Lęborku zajmuje się transportem towarów pomiędzy Europą Zachodnią i Wschodnią. Jesteśmy firmą działającą na rynku TSL od ponad 17 lat.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko

Logistyk

Zakres obowiązków

• planowanie i nadzór nad powierzonymi pojazdami

• rozwiazywanie problemów wynikających z realizowanych zleceń transportowych

• obsługa giełd transportowych

• współpraca z przewoźnikami i kierowcami

• tworzenie i wysyłanie zleceń transportowych przewoźnikom

• organizowanie transportu cało pojazdowego oraz drobnicowego

Nasze wymagania

• wykształcenie minimum średnie

• mile widziane wykształcenie kierunkowe

• minimum 2 lata doświadczenia

• komunikatywność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie

• pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

• otwartą i partnerską atmosferę pracy

• pakiet socjalny

• opieka medyczna Medicover

• program sportowy Fit Profit

• ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 669860341