2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Katowice
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Murcki
Dodane 26 kwietnia 2024

Logopeda- Katowice

Lokalizacja

Katowice, Murcki

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko logopedy.

OBOWIĄZKI:

  • Przeprowadzanie diagnozy logopedycznej.

  • Prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami prawa.

OCZEKUJEMY:

  • Ukończone studia wyższe na kierunku lub w specjalności uprawniającej do prowadzenia terapii logopedycznej.

  • Doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentem.

  • Szerokiej wiedzy z zakresu logopedii.

  • Pozytywnego nastawienia.

  • Zaangażowania w rozwój zawodowy.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość rozwoju.

  • Długoterminową współpracę.

  • Wsparcie innych specjalistów.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zawarcie w aplikacji zgłoszeniowej poniższej klauzuli RODO niezbędnej w celu przetworzenia danych osobowych w niej zawartych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. O ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE (RODO).”

Śląskie

Śląskie, Katowice, Murcki
ID: 914628071