2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Toruń
Dodane 02 kwietnia 2024

LOOMBARD - obsługa punktu w Toruniu

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Największa sieć lombardów w Polsce LOOMBARD poszukuje osoby zdecydowanej podjęciem pracy w jednej z Toruńskich placówek.

Nie szukamy pracowników sezonowych. Jesteśmy zainteresowani osobami chcącymi współpracować z nami przynajmniej 12 miesięcy.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem.

Podstawowe obowiązki:

- bezpośrednia i pośrednia obsługa Klienta (skup i sprzedaż towaru),

- dbałość o aktualizacja aukcji na portalach aukcyjnych (Allegro, OLX, inne),

- dbałość o estetykę wystawy oraz lokalu,

- składanie zamówień towarowych,

- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem.

Od kandydata oczekujemy:

- dyspozycyjności i gotowości do pracy w weekendy,

- wysokiej kultury osobistej,

- doświadczenia w kontaktach z Klientami,

- znajomości obsługi portali aukcyjnych (Allegro, OLX),

- umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji,

- rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

- przedsiębiorczości i umiejętności skutecznego organizowania czasu pracy,

- gotowości do uczenia się, dążenia do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i własnego rozwoju.

W zamian oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat,

- profesjonalne szkolenia i profesjonalne wsparcie w trakcie pracy,

- szkolenie, za które to my zapłacimy Tobie,

- praca w systemie zmianowym 15 dni w miesiącu od 8-21,

- atrakcyjne wynagrodzenie.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 794013126