2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Pomorskie
  5. Ochrona - Gdańsk
  6. Ochrona - Aniołki
Dodane 13 maja 2024

Loss Prevention Specjalist

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Działając na zlecenie europejskiej sieci handlowej specjalizującej się w sprzedaży artykułów odzieżowych, poszukujmy kandydatów na stanowisko:

Obszar działania: Trójmiasto i okolice

Oferujemy:

·       Umowę o pracę.

·       Pracę dla renomowanej europejskiej sieci handlowej.

·       Możliwość rozwoju strukturze Loss Prevention.

·       Współpracę z doświadczonym zespołem profesjonalistów.

Obowiązki:

·       Podejmowanie działań mających na celu ograniczenie strat towarowych  i zapewnienie bezpieczeństwa w placówkach oraz centrach dystrybucyjnych.

·       Współpraca z agencjami ochrony w zakresie prewencji i wykrywania manipulacji oraz kradzieży

·       Wykonywanie audytów oraz analizy bezpieczeństwa.

·       Udział w tworzeniu i wdrażaniu materiałów szkoleniowych, procedur oraz standardów pracy w obszarze bezpieczeństwa oraz procesów sprzedażowych.

·       Prowadzenie szkoleń dla personelu dotyczących zasad bezpieczeństwa.

·       Regularne analizowanie strat towarowych oraz identyfikacja ich przyczyn, a także proponowanie rozwiązań redukujących powstałe straty.

Wymagania:

·       Doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa,

·       Umiejętność analizy sytuacji oraz skuteczne podejmowanie decyzji.

·       Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

·       Język angielski – warunek konieczny

Jeśli jesteś zaangażowany, kreatywny i masz doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa, dołącz do nas i wspólnie z nami dbaj o bezpieczeństwo naszych placówek.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 916497291