2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Luszowice
Dodane 07 maja 2024

Łowisko Luszowice - Poszukujemy Osoby do Grillowania i Wędzenia Ryb

Lokalizacja

Luszowice

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Łowisko Luszowice to malownicze miejsce, które stawia na jakość i smak swoich dań. Aktualnie poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby do dołączenia do naszego zespołu na stanowisko: Pracownik do Grillowania i Wędzenia Ryb. Jeżeli kochasz przyrodę, dobrą kuchnię i kontakt z ludźmi, to praca dla Ciebie!

Lokalizacja: Luszowice

Okres pracy: od maja do końca września

Godziny pracy: 8:00-20:00 w każdy weekend

Obowiązki:

  • Nabijanie ryb na wędzenie

  • Grillowanie różnorodnych dań

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • Dbanie o sprzęt kuchenny

Wymagania:

  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w pięknych okolicznościach przyrody

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w unikalnym miejscu

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt

Lokalizacja

Luszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Luszowice
ID: 916708402