2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Czaple
LS Airport Services
Dodane 21 kwietnia 2024

LS Airport Services - Wsparcie Obsługi Naziemnej

Lokalizacja

Czaple

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową - zajmujemy się obsługą rejsów samolotów pasażerskich, prywatnych, biznesowych, wojskowych oraz rządowych. Nasze operacje są również związane z obsługą Magazynu Cargo.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Wsparcie Obsługi Naziemnej

Miejsce pracy: Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

Twój zakres obowiązków:

Udział w procesie obsługi naziemnej samolotów na płycie lotniska, w tym:

  • bezpieczny załadunek i rozładunek oraz sortowanie bagażu

  • obsługa specjalistycznego sprzętu handlingowego zgodnie z odbytymi szkoleniami

  • dbanie o jakość wykonywanych zadań według standardów lotniczych

To oferujemy:

  • umowa zlecenie w firmie o wieloletniej tradycji

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • niezbędne szkolenia i certyfikaty

  • pracę w ciekawym środowisku lotniczym

  • pracę w zgranym zespole

  • zniżki na bilety lotnicze dla pracowników i rodzin

Nasze oczekiwania:

  • zaświadczenia o niekaralności

  • punktualności

  • prawa jazdy kat. B

  • umiejętności pracy w zespole

  • umiejętności pracy pod presją czasu

Prześlij do nas swoją aplikację klikając w przycisk "aplikuj teraz".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Czaple,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Czaple
ID: 906624605