2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Gdańsk
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Oliwa
Dodane 29 kwietnia 2024

Lubisz opowiadać o filmach, serialach i sporcie? Dołącz do CANAL+

Wynagrodzenie

27,70 - 39 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz pracy na już, a może chcesz sobie dorobić będąc studentem?

To miejsce jest jest dla Ciebie!

Stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta Canal+

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Miejsce pracy: Gdańsk, Oliwa

Szkolenie: 07.05.2024 - 15.05.2024 (7 dni roboczych w godzinach 9:00 - 17:00 +/-).

CO OFERUJEMY?

  • Gwarantowaną podstawę 27,70 zł brutto za każdą godzinę pracy!

  • Wysokie prowizje za sprzedaż i osiągnięte wyniki.

  • Stabilną pracę ze stałym źródłem dochodu.

  • Realne szanse na awans, rozwój osobisty oraz szkolenie umiejętności sprzedażowych.

  • Konkursy z nagrodami, karta MultiSport, telewizja Canal+ dla Ciebie !

  • Elastyczny grafik (min. 120h + 2 soboty / pracujemy poniedziałek - piątek godz. 9-21 w soboty 9-17, jednak to Ty decydujesz jaki będziesz mieć grafik).

  • Profesjonalne szkolenie, które przygotuje Cię do pracy i Twoich obowiązków.

  • Codziennie wsparcie profesjonalnej kadry oraz doświadczonego zespołu.

  • Pracę w firmie, która znalazła się na liście Forbes TOP 300 najlepszych pracodawców 2020 oraz 2021 roku.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie połączeń wychodzących do stałych klientów Canal+

  • Do sprzedaż dodatkowych usług i sprzętu (Canal+, Netflix, Viaplay, Player, telefon, Internet)

  • Przedstawienie korzyści produktu, walka z obiekcjami, zachęcenie i finalizacja umowy abonenckiej

  • Przedłużanie umów

  • Aktualizowanie danych klientów

  • Dbanie o dobry wizerunek marki

OCZEKIWANIA:

  • Dyspozycja minimum 120h w miesiącu w tym 2 pełne soboty oraz zmiany popołudniowe.

  • Komunikatywność i otwartość.

  • Poprawna dykcja i miły głos.

  • Sprawna obsługa komputera, programów i aplikacji.

  • Punktualność i pełne zaangażowanie.

  • Znajomość języka polskiego w stopniu zaawansowanym.

Czekamy na Twoje CV!

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 897452259