2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Śląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Jaworzno
Dodane 25 kwietnia 2024

Lubisz rozmawiać? - Zacznij na tym zarabiać!

Wynagrodzenie

4 400 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poznaj nas bliżej!

Jesteśmy firmą, która z pasją i zaangażowaniem obsługuje klientów. Od lat nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży, wsparcia technicznego, marketingu telefonicznego i innych dziedzin, w których wymagana jest komunikacja telefoniczna. Współpracujemy liderami na rynku Polskim i nie tylko. Posiadamy kilka oddziałów, z których można nas usłyszeć.

Obecnie poszukujemy Konsultanta do jednej z naszych lokalizacji: Sosnowiec, Niwka

Kogo szukamy?

Brak doświadczenia nikogo nie wyklucza. Jako członek naszego zespołu zostaniesz starannie wdrożony do pracy i docelowo będziesz pomagać klientom w połączeniach przychodzących. Twoja misja to również budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu i profesjonalizmie. Jesteśmy zgraną drużyną, która jest dumna, że może oferować usługi najwyższej klasy.

Jakie są obowiązki?

  • świadczenie kompleksowej obsługi klienta (infolinia przychodząca)

  • udzielanie informacji na temat oferty, produktów i usług

  • diagnoza i pomoc w rozwiązywaniu  i udzielaniu fachowej pomocy klientom

Nasze oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista, dobra znajomość języka polskiego

  • dobra znajomość komputera (WYMAGANIE KONIECZNE)

  • swoboda w  prowadzeniu rozmów telefonicznych,

  • motywacja do pracy

  • pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–20:00 (system zmianowy: 7 - 15, 8 - 16, 9 - 17, 10 - 18, 11 - 19, 12 - 20)

W zamian oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie + system motywacyjny,

  • Corporate wellness - Medicover Sport,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Liczne szkolenia wewnętrzne, podnoszące kompetencje

Jesteś zainteresowany? Aplikuj do nas, koniecznie dołączając aktualna klauzulę RODO (znajdziesz ją na dole ogłoszenia)

Dodatkowo, zapoznaj się z naszym procesem rekrutacji oraz wdrożenia.

1 etap rekrutacji - kontakt telefoniczny

Kiedy otrzymamy aplikację, w przypadku zainteresowania nasza Specjalistka ds. Rekrutacji zadzwoni do Ciebie i zaprosi Cię na rozmowę. Po krótkiej rozmowie dostaniesz wiadomość SMS z informacjami o ustalonym spotkaniu.

2 etap rekrutacji - spotkanie w Sosnowcu

Spotkanie odbędzie się w naszym biurze, podczas rozmowy będziemy chcieli Cię poznać oraz zaznajomić się z Twoimi doświadczeniami. .Zobaczysz także miejsce pracy oraz sprzęt, na którym pracujemy. Będzie to doskonały moment, aby zadać nam pytania, które Cię nurtują. Po tych etapach podejmiemy decyzję, o której poinformujemy Cię niezależnie od tego jaka ona będzie. Chcemy żebyś czuł się komfortowo, przez uzyskanie informacji zwrotnej.

PS przed budynkiem znajduje się duży parking, na którym swobodnie zaparkujesz. Jeżeli nie jesteś mobilny, w pobliżu dostępne są 2 przystanki autobusowe.

3 etap - szkolenie wstępne przygotowujące do podjęcia współpracy

Jest to kilkudniowe wdrożenie, na którym przekażemy Ci całą naszą niezbędna wiedzę. O dokładnych ustaleniach odnośnie szkolenia, poinformujemy Cię już podczas rekrutacji, lub po zakończonym procesie.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV. Zapraszamy do aplikowania!

Prosimy o dopisanie w treści CV następującej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Arteria Customer Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Arteria Customer Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2A. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w którym zgłosiła Pani/Pan swój udział, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyraziła Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa, a za Pani/Pana zgodą także innym spółkom z Grupy Arteria, tj. spółkom powiązanym kapitałowo, osobowo lub organizacyjnie ze spółką Arteria S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2A, 00-193 Warszawa, dla ich potrzeb związanych z realizacją obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 914469217