2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Kujawsko-pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Toruń
Dodane Dzisiaj o 14:14

Lubisz rozmawiać? Zacznij zarabiać! Sprawdź co chcemy Ci zaproponować.

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa

Opis

Cześć!

Jesteśmy firmą outsourcingową współpracującą z wieloma znanymi firmami, między innymi z branży ubezpieczeniowej, bankowej i telekomunikacyjnej.

Nasz zespół powiększa się, dlatego szukamy osoby pełnej energii, zaangażowanej, która wspólnie z naszymi trenerami i team leaderami będzie wspierała nas w realizacji założonych celów.

Nie masz doświadczenia? – bez obaw, nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.

Masz doświadczenie w branży call center? – u nas udoskonalisz swoje umiejętności.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik praca po 6 lub 8 godzin dziennie pomiędzy 8:00 a 20:00 i w soboty pomiędzy 09:00 a 17:00.

  • umowę zlecenie ze składkami ZUS lub studencką (podstawa 27,70 zł/h  + realne do wypracowania premie),

  • 70 minut przerwy na 8 godzin pracy,

  • ekstra programy, w których zyskujesz dodatkowe pieniądze lub wartościowe nagrody rzeczowe,

  • częste konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,

  • realną ścieżkę awansu w strukturze firmy,

  • profesjonalny pakiet szkoleń,

  • 500 zł za polecenie znajomego do pracy,

  • dostęp do karty MultiSport,

  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia (około 3 msc),

  • zniżki pracownicze do salonu kosmetycznego Oasis Med Spa, pizzerii Rustico, lokalnego Bistro Szama i inne

  • pracę w zgranym zespole.

Twoje zadania:

·        kontakt telefoniczny ze stałymi Klientami naszego partnera,

·        optymalizacja usług Klienta poprzez dobieranie nowych rozwiązań,

·        dbanie o utrzymanie pozytywnych relacji z Klientem.

Start szkolenia: 08.05.2024 r. (czas trwania 5-6 dni roboczych)

Miejsce pracy: Gdańska 4A, Toruń.

Zobacz jak u nas jest: Facebook Telbridge Toruń / Instagram telbridge.torun

JEŻELI NIE SPRÓBUJESZ, NIGDY NIE DOWIESZ SIĘ JAK WYGLĄDA PRACA U NAS.

Dołącz do nas!

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 914669635