2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rzeszów
Dodane 22 kwietnia 2024

Lubisz szyć i szukasz stałej pracy? KRAWCOWA POSZUKIWANA!

Wynagrodzenie

4 500 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz pracować w małym, dynamicznym zespole? Chcesz mieć realny wpływ na naszą firmę? Chcesz rozwijać się z nami?

Rozwijamy się i szukamy nowej osoby ! Dołącz do nas i zobacz co wspólnie możemy zrobić.

Szukamy osoby, która zna się na szyciu i chcę znaleźć swoje miejsce na dłużej.

Jeżeli masz doświadczenie w szyciu sukni ślubnych lub wieczorowych - to będzie duży plus.

Twój zakres obowiązków

  • Szycie, modelowanie sukien ślubnych i wieczorowych.

  • Dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt

  • Działanie zgodnie z standardami

    Poszukiwane kompetencje

  • Wysokie zdolności manualne

  • Szybkość i dokładność pracy

  • Dbanie o szczegóły i wysoką jakość produktów

  • Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy

  • Dobrą atmosferę pracy w małym zespole

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Darmowy parking samochodowy dla pracowników

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 889889436