2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Małopolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Nowy Sącz
Dodane Dzisiaj o 10:00

Lumberjacks Burgers/Pracownik Restauracji Fast Food

Wynagrodzenie

24 - 26 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMI/Lumberjacks Burgers

Lumberjacks poszukuje osób do pracy!

Cześć Nowy Sącz!

Otwarcie na Prażmowskiego 9 zbliża się wielkimi krokami . W związku z tym poszukujemy drwali do pracy.

Jeśli jesteś pozytywną i energiczną osobą która nie boi się wyzwań to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Co oferujemy:

- Przyjazne środowisko pracy.

- Szkolenie w zakresie przygotowywania naszych produktów.

- Elastyczny grafik pracy.

- Możliwość rozwoju zawodowego

-Na Start Umowa zlecenie ze stawką godzinową 24 zł brutto+ dodatki,możliwość umowy o pracę po 3 msc

- Praca w godzinach dziennych i nocnych w zależności od zmian

Obowiązki:

Pracownik kuchni:

- Przygotowywanie i wydawanie dań fast food zgodnie z naszymi standardami.

- Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

- Praca w zespole i skrupulatność w przygotowywaniu zamówień.

- Doświadczenie w pracy w kuchni będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Obsługa klienta:

- Obsługa klientów przy ladzie i na sali restauracyjnej.

- Przyjmowanie zamówień i dbanie o wysoką jakość obsługi.

- Utrzymywanie porządku na sali restauracyjnej.

- Uśmiech i pozytywne podejście do klientów.

Praca od czerwca nie licząc okresu szkoleniowego DO

UZGODNIENIA

Nasza Restauracja stawia na jakość oraz obsługę klienta. Jeśli jesteś gotowy rozpocząć swoją

karierę w dynamicznym środowisku, to zapraszamy do aplikowania.

Zainteresowanych proszę o wysłanie CV na adres mailowy.

Restauracja Fast Food Lumberjacks Burgers to doskonałe miejsce do rozwoju zawodowego w branży gastronomicznej.

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami twórz Wyrąbane doświadczenia dla naszych klientów!

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 863481077