2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Wielkopolskie
  6. Opieka nad dziećmi - Lusówko
Dodane 23 kwietnia 2024

Lusówko: Zatrudnimy opiekuna/-kę do żłobka

Lokalizacja

Lusówko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Żłobek Słodziaki w Lusówku, ul. Tulipana 2A, ogłasza nabór na stanowisko: Opiekun/ka w żłobku. Szukamy osoby, która wesprze żłobkowiczów w poznawaniu świata. :-)

Obowiązki:

  • Planowanie pracy opiekuńczej, pielęgnacyjnej i wychowawczej w zależności od wieku dziecka,

  • Prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka z uwzględnieniem rozwoju psychomotorycznego i indywidualnych potrzeb dziecka,

  • Wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp.,

  • Współpraca z rodzicami lub prawnymi opiekunami dziecka oraz współpracownikami.

    Wymagania:

  • Szukamy osoby: odpowiedzialnej, empatycznej, kreatywnej, pozytywnie nastawionej do ludzi, a przede wszystkim... kochającej dzieci. :-)

  • Prosimy, by zgłaszały się jedynie osoby posiadające uprawnienia do pracy w żłobku (wykształcenie pedagogiczne lub kurs opiekuna w żłobku lub udokumentowane doświadczenie w pracy z małymi dziećmi).

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność gry na instrumencie, zdolności plastyczne/manualne oraz doświadczenie w pracy w żłobku;

    Do wykonywania pracy będzie potrzebna też książeczka sanepidowska oraz zaświadczenie o niekaralności.

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w kameralnym żłobku, o ugruntowanej, dobrej opinii;

  • Umowę o pracę po okresie próbnym;

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (zmianowa, w godzinach 7:00-17:00);

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata;

  • Pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze. :-)

Prosimy o wysłanie CV przez OLX.

Lokalizacja

Lusówko,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Lusówko
ID: 913968744