2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Grupa LUX MED
Dodane 20 maja 2024

LUX MED: Asystent/Asystentka Biura

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca w nowej Centrali Grupy LUX MED przy ul. Szturmowej 2.

Twoje zadania:

  • bieżąca obsługa sekretariatu,

  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej,

  • koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji,

  • obsługa gości zewnętrznych,

  • rezerwacje podróży służbowych,

  • koordynacja dostępności sal konferencyjnych.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min średnie,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,

  • komunikatywność, wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność, dobra organizacja pracy własnej

  • obowiązkowa znajomość języka polskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, karta sportowa,

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę

  • stabilne miejsce pracy i perspektywy rozwoju,​

  • zdobycie doświadczenia w dużej, znanej firmie - jesteśmy liderem branży medycznej,

  • dobrą atmosferę – po prostu lubimy ze sobą pracować!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 916499603