2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Grębocin
Grupa LUX MED
Dodane 30 kwietnia 2024

LUX MED: Specjalista ds. Techniczno-Administracyjnych

Lokalizacja

Grębocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca w CM LUX MED przy ul. Marii Skłodowskiej- Curie 73 w Toruniu.

Twoje zadania:

  • prowadzenie przeglądów technicznych, umawianie serwisów, bieżące utrzymanie infrastruktury budynkowej, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne;

  • rozliczanie mediów, uczestnictwo w realizacji zadań remontowych, likwidacja awarii elementów budowlanych, instalacji i urządzeń;

  • bieżące utrzymanie parkingów;

  • monitorowanie poprawności działania i zgłaszanie usterek instalacji CO, elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej wentylacji i klimatyzacji etc.;

  • nadzór nad sprzętem medycznym, serwisy, naprawy, legalizacja urządzeń;

  • koordynacja eksploatacji autofloty, wraz z usuwaniem szkód;

  • stosowanie procedury odszkodowawczej.

Oferujemy:

  • szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, dofinansowanie szkoleń i kursów​;

  • stabilne miejsce pracy;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Nasze oczekiwania:

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV;

  • preferowane wykształcenie techniczne;

  • preferowana umiejętność pracy z programem AutoCAD;

  • prawo jazdy kat. B;

  • mile widziana znajomość zagadnień dotyczących utrzymania technicznego budynków;

  • sumienność, dokładność i odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych zadań​.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Grębocin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grębocin
ID: 912128174