2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Górczyn
Dodane 19 kwietnia 2024

MAG Collective szuka Grafika

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MAG Collective agencja kreatywna - dom produkcyjny, studio fotografii i realizacji filmowych, działające kompleksowo w branży spożywczej poszukuje:

GRAFIKA

Tworzysz z pasją, śledzisz trendy, jesteś doświadczonym grafikiem. Jednocześnie posiadasz zdolności fotograficzne i chcesz się nimi podzielić lub dalej je rozwijać

Z a p r a s z a m y !

Przykładowe zadania: tworzenie różnorodnych koncepcji graficznych, obróbka zdjęć, skład DTP, projektowanie folderów, katalogów i opakowań, współpraca przy realizacji sesji fotograficznych i filmowych.

Wymagamy znajomości pakietu Adobe. Doświadczenie w projektowaniu graficznym, chęć rozwoju i nauki, a także pozytywne myślenie, głowa pełna pomysłów.

Oferujemy pracę w Poznaniu przy ciekawych projektach i w miłej atmosferze zgranego zespołu, z możliwością rozwoju zawodowego. Czekamy na Twoje portfolio i CV!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 913062339