2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraśnik
Dodane 05 kwietnia 2024

MAGAZYN sellBEST - dział zwrotów i reklamacji

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika działu zwrotów i reklamacji.

Jeśli szukasz zawodowych wyzwań i chcesz się stale rozwijać to ta praca jest dla Ciebie! Szukamy osób otwartych i zaangażowanych.

Kim jesteśmy?

Firma SELLBEST zajmuje się importem towarów, sprzedażą detaliczną, hurtową oraz dystrybucją sprzętu z kategorii dom i ogród.

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnej obsługi zwrotów;

  • identyfikacja przesyłek,

  • sprawowanie nadzoru nad magazynem zwrotów i dokumentacją magazynową;

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami sklepu;

  • ścisła współpraca z działem obsługi klienta i działem reklamacji;

    Nasze wymagania

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Koncentracja na realizacji założonych celów;

  • Zdolność czytelnego raportowania wykonywanych działań

  • Skrupulatność i sumienność

    To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Dobrą atmosferę w dynamicznym, młodym i ambitnym zespole;

  • Wsparcie doświadczonego zespołu;

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 891281776