2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Oleśnica
  6. Prace magazynowe - Oleśnica
Paulina Kaziuk
Dodane 24 kwietnia 2024

pracownik produkcji / magazynier / 6000 zł / wolne weekendy

Wynagrodzenie

6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oleśnica, Oleśnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy 3 kandydatów na stanowiska: pracownik produkcji i magazynier.

Wynagrodzenie miesięczne do 6000 zł.  Praca od poniedziałku do piątku - w weekendy robisz co chcesz!

U nas możesz uzyskać uprawnienia operatorów wózków (UDT).

Wyślij sms o treści "MAG" na numer podany w ogłoszeniu.Aplikuj szybko, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Lokalizacja: Oleśnica

oferujemy

  • wynagrodzenie do 6000 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • dla chętnych możliwość dodatkowego zarobku (nadgodziny)
  • stabilne zatrudnienie, najpierw umowa o pracę tymczasową (płatny urlop, chorobowe, ubezpieczenie na życie w PZU), potem możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie
  • pakiet korzyści: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia, program emerytalny, zniżki na zakupy
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy (np. obsługa wózków widłowych)

zadania

  • układanie opakowań na paletach lub w kartonach
  • transport materiałów ręcznym paleciakiem lub wózkiem widłowym (jeżeli posiadasz UDT)

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)
  • prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oleśnica
ID: 909199610