2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Plewiska
Dodane 16 kwietnia 2024

Magazynier 8-16 Plewiska / Kierowca - Magazynier

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Plewiska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy w ramach dwóch stanowisk - na Magazyniera i Kierowcę - Magazyniera

Na etapie składania CV proszę o wskazanie, na które stanowisko składają Państwo CV.

Twój zakres obowiązków

Jeśli:

-jeżdżenie autem dostawczym sprawia ci przyjemność,

-potrafisz rozwiązywać problemy,

-cenisz sobie kontakt z człowiekiem w pracy,

-rozumiesz, że jako dostawca jesteś nie pośrednikiem a wizytówką firmy,

to prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy.

Do twoich obowiązków będzie należeć:

W dni wyjazdów:

Dowóz towaru na punkty zlokalizowane w Poznaniu i jego okolicach.

Kompletowanie zamówień przy załadunku, sprawdzenie jego poprawności przed wyjazdem.

Sprawdzenie zgodności towaru przy dostawie z fakturą.

Dbałość o stan techniczny i wizualny pojazdu.

Stosowanie się do poleceń kierownika logistyki, w szczególności informacji dotyczących kolejności dostaw do poszczególnych punków.

Dbałość o dobre relacje z klientami, do których towar jest dostarczany.

W dni bez wyjazdów:

Przyjmowanie, wydawanie oraz rozkładanie towaru zgodnie z dokumentami przyjęć magazynowych.

Zgłaszanie braków towarowych na szykowanych dokumentach.

Kompletowanie zamówień przeznaczonych do wysyłki.

Dbanie o porządek i czystość na magazynie.

Ładunek i rozładunek towaru, podczas kompletowania wysyłki na samochody firmowe.

Przeprowadzanie inwentur stanów towarowych.

Wykonywanie poleceń kierowników działu.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B. oraz minimum roczne doświadczenie w kierowaniu większych pojazdów.

  • Doświadczenie na pracy magazyniera będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

  • Wysoka kultura osobista i nienaganna znajomość języka polskiego.

To oferujemy

Nasza współpracę rozpoczniemy od w pełni płatnych dni próbnych. W ciągu tych dni zobaczysz z czym wiąże się nasza praca, poznasz zespół, którego częścią będziesz. Zobaczysz, jak wygląda rutynowy dzień kierowcy-magazyniera. Zależy nam bardzo na utrzymaniu dobrej atmosfery w magazynie, dlatego chcielibyśmy abyś zapoznał się w tym dniu z naszą załogą.

Na koniec odbędziemy rozmowę, jeżeli zarówno twój opiekun jak i ty będziecie mieli pewność, że wpasujesz się w ekipę podpiszemy z tobą 3 miesięczną umowę próbną.

Często zdarza się, że już po 2-3 tygodniach wiadomo jaką typu osoba jesteś oraz w jaki sposób potrafisz organizować sobie pracę. W zależności od twojego zaangażowania i sumienności w wypełnianiu obowiązków twoja płaca na umowie dłuższej współpracy może być wyższa niż ta, której widełki pokazaliśmy w ogłoszeniu. Trzy miesiące próbne też nie są terminem sztywnym - jeżeli już wcześniej będziemy co do ciebie pewni podpisanie dłuższej umowy nastąpi szybciej.

Jeżeli zostaniesz z nami na dłużej oferujemy:

1.Stabilne zatrudnienie w firmie działającej na rynku od 1994 roku. Mamy pracowników, którzy są z nami od samego początku.

2.Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.

3.Możliwość rozwoju zawodowego.

4.Przyjazne, otwarte na pomysły środowisko pracy.

5.Stałe godziny pracy od 8 do 16, wolnymi weekendami oraz płatnymi nadgodzinami w razie większej ilości pracy.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

Ika Albrecht to istniejąca od 1994 roku firma zajmująca się dystrybucją opakowań jednorazowych do żywności. Obecnie w ofercie mamy ponad 6000 produktów, w ciągu tygodnia obsługujemy setki klientów, którzy doceniają kontakt z nami, szybkość realizacji dostaw i naszą niezawodność.

Naszym priorytetem jest zachowanie dobrych relacji z naszymi klientami i dalszy rozwój firmy w kierunku jednej z większych firm w naszej branży.

Lokalizacja

Plewiska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Plewiska
ID: 912126534