2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Słupsk
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier ABLER Słupsk

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Ogólnopolski lider i dostawca materiałów dla meblarstwa oraz wykończenia wnętrz w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko

Magazynier - operator wózka jezdniowego

(miejsce pracy: Słupsk)

Opis stanowiska:

  • załadunki i rozładunki towarów dostarczanych i wysyłanych z firmy

  • obsługa klientów, wydawanie towaru z magazynu

  • przygotowywanie towarów do wysyłki

  • sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami

  • obsługa sprzętu magazynowego

  • uczestniczenie i rozliczanie wyników inwentaryzacji magazynowych

  • współpraca z działem sprzedaży

  • dbanie i utrzymywanie porządku w magazynie

  • realizacja dostaw do klientów

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w ich obsłudze

  • dokładność,

  • umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

  • uczciwość, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • wynagrodzenie odpowiadające efektom pracy i poziomowi umiejętności

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do kart sportowych

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą serwisu OLX z dopiskiem „Magazynier Słupsk”.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ABLER Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzka 177A w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie poprzez dodanie dodatkowego oświadczenie, np. o podanej poniżej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ABLER Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzka 177A w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Administratorem danych jest Abler Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzka 177A. Dane zbierane są dla potrzeb obecnych rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 856744482