2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Zator
ARGO-HYTOS Polska
Dodane Dzisiaj o 11:09

Magazynier - ARGO-HYTOS

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

ARGO-HYTOS jest jednym ze światowych liderów branży hydrauliki siłowej. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Niemczech, Czechach, Polsce, Chinach i Indiach. W fabrykach i kilkunastu oddziałach na całym świecie pracuje ponad 1600 osób. Polski oddział ARGO-HYTOS poszukuje kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER

Obowiązki:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  • bieżące uzupełnianie komponentów na linii montażowej
  • praca z wykorzystaniem wózków widłowych
  • obsługa operacji magazynowych w systemie SAP
  • wyjazdy zaopatrzeniowe do lokalnych dostawców
  • prosty montaż elementów hydrauliki

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera: poczta, arkusz kalkulacyjny
  • szukamy osoby odpowiedzialnej i sumiennej

Oferujemy:

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • umowę o pracę na pełny etat
  • dla kandydatów bez doświadczenia oferujemy możliwość przyuczenia do zawodu

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem Państwa danych osobowych jest ARGO-HYTOS Polska sp. z o.o. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 792038366