2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Fabryczna
Natalia Arendarska
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier bez nocek -od zaraz-do 5280 zl-brutto-msc

Wynagrodzenie

4 780 - 5 280 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz być częścią zgranego zespołu magazynowego? Mamy dla Ciebie idealne stanowisko! Dołącz do nas i doświadcz przygody w świecie logistyki. Nie czekaj - złap wiatr w żagle i złóż swoje CV już dzisiaj!

Lokalizacja: Wrocław, ul. Graniczna (dojazd autobusem 106)

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • praca w systemie II zmianowym 06:00 do 14:00, 14:00 do 22:00;
  • wynagrodzenie do 4910 zł brutto miesięcznie (podstawa 4780 zł +premia 500zł);
  • dodatkową premie za wysoką efektywność;
  • premie frekwencyjną 1000 zł brutto wypłacaną co 6 miesięcy;
  • atrakcyjny system poleceń kandydatów do 1000 zł netto
  • możliwość długofalowej współpracy;
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online itp.);
  • dogodna lokalizacja (dojazd autobusem 106).

zadania

  • kompletacja zamówień,
  • prace magazynowe,
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego,
  • skanowanie produktów,
  • przyjęcie i zamykanie napraw do wysyłek,
  • rozładunek za pomocą wózka ręcznego.

oczekujemy

  • motywacji do podjęcia długofalowej współpracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym,
  • znajomość obsługi komputera i skanera.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 909164769