2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Gniezno
Dodane 10 maja 2024

Magazynier- Bimex Gniezno

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Firma Bimex jest jednym z czołowych dystrybutorów wyrobów złącznych, spawalniczych, pneumatycznych, narzędzi i elektronarzędzi oraz kosiarek na rynku Wielkopolski. Jesteśmy firmą rodzinną. W ofercie posiadamy produkty do domu, ogrodu i firmy. Szczególną wagę przywiązujemy do profesjonalnej obsługi naszych klientów- jest to nasz wyróżnik. Pracownikom gwarantujemy sukcesywne szkolenia produktowe podnoszące wiedzę , cenimy zaangażowanie i samokształcenie. Na rynku działamy już od ponad 25 lat, wyróżniamy się fachowością , jakością obsługi i rodzinną atmosferą w pracy. Zatrudniamy ponad 70 osób w działach zakupów, sprzedaży, administracji i w magazynie. Prowadzimy 3 sklepy stacjonarne: we Wrześni, Gnieźnie i Wągrowcu ,hurtownię w Gutowie Wielkim oraz sklep internetowy. Dbamy o rozwój firmy oraz osoby z nami współpracujące.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu

MAGAZYNIERA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przyjmowanie przesyłek

  • sprawdzanie dostaw towaru

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

Od kandydatów oczekujemy: -

  • uprawnienia na wózek widłowy UDT

  • warunek konieczny -prawo jazdy kat. B

Warunki umowy:

  • umowa o pracę

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - możliwość awansu

  • pracę w miłej atmosferze

  • możliwość przystąpienia do pracowniczego ubezpieczenia grupowego

  • udział w szkoleniach

  • wyjazdy integracyjne i towarzyskie spotkania firmowe

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 770332457