2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Dybów Kolonia
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier - Bims Plus Warszawa

Lokalizacja

Dybów Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

BIMs PLUS Warszawa

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań dla naszych klientów, a w szczególności wykonawców oraz firm projektowych.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Magazynier

miejsce pracy: Dybów-Kolonia, ul. Majowa 107, k/Radzymina

Twój zakres obowiązków:

  • rozładowywanie i załadowywanie dostaw

  • kompletowanie zleceń

  • rozkładanie towaru

  • wydawanie towaru klientom

  • przyjmowanie zwrotów

Nasze wymagania:

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • dokładności i sumienności

  • dyspozycyjności (praca zmianowa)

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • doświadczenie w przygotowywaniu zleceń

  • znajomość gospodarki magazynowej

  • dobrej organizacji pracy

To oferujemy:

  • praca w miejscowości Dybów-Kolonia k/Radzymina pod Warszawą

  • umowa o pracę

  • pełen etat

  • stałe i stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system motywacyjny, adekwatny do osiąganych wyników

  • możliwość rozwoju

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • karty Multisport

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do lunchu - 50%

  • owocowe środy

Klikając przycisk aplikuj/wyślij wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez BIMs PLUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa Spółka komandytowa z siedzibą w Dybów-Kolonia 05-250, ul. Majowa 107 wszystkich danych osobowych zawartych w dokumentach złożonych przez Pana/Panią w toku procesu rekrutacyjnego (w tym w CV i liście motywacyjnym), dla celów prowadzonej rekrutacji.

Szanowni Państwo,

Zawiadamiamy, że przetwarzamy Państwa dane osobowe podane nam w przesłanej przez Państwa aplikacji (proces rekrutacji).

1. Administratorem danych osobowych jest BIMs PLUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie 03-017, ul. Cieślewskich 44. Dane kontaktowe Inspektora ochrony danych:

a) e-mail - ochrona.danych(małpa)grupa-hbh.pl

2. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia, na warunkach odrębnie przewidzianych prawem.

3. Pracujemy wyłącznie na danych podanych przez Państwa w trakcie procesu rekrutacji.

4. Państwa dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w toku którego złożyli Państwo aplikację i zostaną usunięte natychmiast po jego zakończeniu to jest najpóźniej w dniu podpisania umowy o pracę z kandydatem który w wyniku tej rekrutacji pozytywnie zakończył okres próbny i zostanie zatrudniony na umowę o pracę. Jednakże jeśli wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych, wówczas przetwarzamy Państwa dane osobowe również dla dalszych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez 12 miesięcy.

5. W przypadku gdy wyrazili Państwo zainteresowanie aplikowaniem na stanowisko w innej Spółce Grupy i wyrazili Państwo zgodę na przekazanie złożonych przez Państwa dokumentów do tej Spółki w zakresie terminów usunięcia Państwa danych Osobowych obowiązują zapisy zawarte w punkcie 4.

6. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest konieczność wypełnienia przez nas obowiązku prawnego (art. 6 ust. 1 lit. c) wynikającego z przepisów prawa pracy lub Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) jeżeli podali nam Państwo szerszy zakres informacji niż wymagany przez prawo pracy. Jeśli udzielili Państwo zgody, informujemy, iż zgoda ta może być w dowolnym czasie cofnięta, jednak nie ma to wpływu na legalność wcześniejszego przetwarzania danych na jej podstawie.

7. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne jednakże jest nam niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku ich braku, nie będziemy mogli skontaktować się z Państwem i przeprowadzić w sposób należyty rekrutacji z Państwa udziałem.

8. Odbiorcami Państwa danych mogą być podmioty zewnętrzne, z którymi współpracujemy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz inna Spółka Grupy w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przekazanie jej Państwa danych osobowych.

9. Zawiadamiamy, że Państwa dane nie będą przedmiotem zautomatyzowanych procesów decyzyjnych ani nie będą udostępniane poza obszarem Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub organizacjom międzynarodowym.

10. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

11. W razie pytań, wątpliwości lub w przypadku potrzeby zmiany / aktualizacji danych, prosimy o kontakt na adres lub email wskazany w punkcie 1.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dybów Kolonia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Dybów Kolonia
ID: 683394917