2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Wojkowice
Dodane 09 maja 2024

Magazynier Bricomarche Wojkowice

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wojkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z planowanym otwarciem sklepu Bricomarche  Wojkowice ul Jana III Sobieskiego 271  poszukujemy  pracownika na stanowisko: Magazynier.

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego

  • Kontrola ilości i jakości przyjmowanych towarów

  • Załadunek i rozładunek towaru

  • Prawidłowe wypełnianie i weryfikacja dokumentów magazynowych

  • Dbałość o utrzymanie porządku w sektorze magazynu i sklepu

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Motywacja do pracy i odpowiedzialność

  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Atrakcyjne formy premiowania

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy po zakończeniu sześciotygodniowego okresu próbnego (w tym okresie umowa zlecenie)

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie za pośrednictwem OLX  (przycisk APLIKUJ poniżej) . Informacje zwrotne w sprawie rekrutacji otrzymają Państwo 31-05-2024. Pracodawca zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi aplikującymi

Lokalizacja

Wojkowice,

Śląskie

Śląskie, Wojkowice
ID: 917131725