2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Gorzów Wielkopolski
Dodane 11 kwietnia 2024

Magazynier - Centrum Ogrodnicze

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Ogrodnicze z 30 letnią tradycją poszukuje pracownika na stanowisko magazynier.

Opis stanowiska:

  • przyjęcie i kontrola dostaw oraz wydań magazynowych pod względem ilościowym i jakościowym,

  • rozładunki i załadunki samochodów,

  • porządkowanie towaru i dbałość o porządek w magazynie,

  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy,

  • utrzymywanie porządku i ładu na terenie oraz wokół zakładu,

  • inwentaryzacja i przestrzeganie stanu zapasów w systemie zgodnie ze stanem faktycznym.

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista,

  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz,

  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem - nie wymagane,

  • Doświadczenie w pracy na magazynie,

  • Odpowiedzialność i dokładność,

  • Zaangażowanie w wykonywane czynności,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • pracę jednozmianową

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Kandydaci proszeni są o wysłanie swojego CV załączając informację:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 910773562