2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Staszów
Dodane 08 kwietnia 2024

Magazynier - Chłodnia

Lokalizacja

Staszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

MATEO sp. z o.o. Dębica - Producent mrożonej żywności poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier

 Zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku pracy:

1.     Przyjmowanie dostaw towarów zgodnie z obowiązującymi w firmie dowodami, sprawdzenie ilości przyjmowanych towarów, czuwanie nad ich odbiorem jakościowym.

2.     Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenie towarów, zabezpieczenie przed zniszczeniem i kradzieżą, utrzymanie porządku i czystości w magazynie.

3.     Wydawanie i załadunek towarów na podstawie prawidłowych, sprawdzonych

dokumentów rozchodowych.

4.     Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fakturą VAT.

5.     Załadunek towaru do aut dostawczych.

6.     Obsługa czytnika kodów kreskowych.

7.     Sprawdzanie stanów magazynowych ze stanem ewidencyjnym ( kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów kierownikowi magazynu ).

Wybranym osobom oferujemy:

- ciekawą pracę oraz możliwość własnego rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku

- odpowiedzialne i samodzielne stanowisko

- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

- atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia

Prosimy o nadsyłanie aplikacji CV + list motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest: MATEO sp. z o.o. 39-200 Dębica, ul. Metalowców 33, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę* oraz na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez wyżej wymienione firmy.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt

Lokalizacja

Staszów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Staszów
ID: 910326080