2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Chrzanów
Dodane Dzisiaj o 11:14

Magazynier - Chrzanów

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Swisspor Polska Sp. z o. o.  produkuje materiały hydro- i termoizolacyjne. Innowacyjnie podchodzimy do poszukiwania nowych rozwiązań, zapewniając ciepło w domach Polaków.

Nasze produkty powstają w czterech zakładach produkcyjnych: w Chrzanowie, Janowie Podlaskim, Międzyrzeczu i Pelplinie.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy:  Chrzanów

Co oferujemy:

Praca odbywa się w systemie zmianowym. Poszukujemy pracowników, dla których ważna jest stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Zapewniamy rynkowe, regularnie wypłacane, wynagrodzenie stałe oraz możliwość zwiększenia pensji poprzez funkcjonowanie systemu premiowego.

Jeżeli angażujesz się w swoją pracę, zależy Ci na rozwoju i chcesz awansować, stworzymy ku temu warunki. W naszej firmie funkcjonuje Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do żłobka, przedszkola, kolonie dla dzieci, profilaktyka zdrowotna). Zapewniamy też dofinansowanie do karty Multisport, a wraz ze stażem pracy w naszej firmie otrzymujesz pakiet medyczny.

Jakie będą twoje obowiązki na tym stanowisku?

·         wykonywanie czynności związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu

·         załadunki, rozładunki oraz kontrola dostaw towarów

·         wykonywanie zadań załadunkowych zgodnie z planem załadunku

·         kontrolowanie stanów magazynowych, oraz inwentaryzacja stanów magazynowych

·         zapewnienie prawidłowego obrotu dokumentacji,

·         praca w środowisku ERP

·         raportowanie niezgodności

Poszukujemy osoby która posiada:

  • wykształcenie zawodowe - mile widziane średnie

  • doświadczenie w pracy na magazynie produkcyjnym – min 1 rok

  • odpowiedzialność, systematyczność i zaangażowanie

  • umiejętność obsługi komputera – mile widziane

  • uprawnienia na wózek widłowy UDT

  • gotowość do pracy zmianowej