2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Bronowice
Dodane 17 maja 2024

Magazynier CSI S.A.

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia w dobrze prosperującej firmie, cenisz dobrą atmosferę pracy i partnerskie relacje, to ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie.

Poszukujemy:

 Pracownika magazynu

 Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w młodym, dynamicznym zespole

 i w dobrej atmosferze

·        Pracę od poniedziałku do piątku w systemie I zmianowym

·        Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji, z ponad 30-letnią obecnością na rynku, uhonorowanej wieloma wyróżnieniami

·        Atrakcyjny pakiet socjalny, możliwość korzystania z karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku

Wymagania:

·        Rzetelność i solidność w wykonywaniu zadań, odpowiedzialność za powierzone mienie, samodzielność, zdyscyplinowanie

·        znajomość obsługi komputera (szczególnie pakietów office)

·        Prawo jazdy kat. B

·        Pogodne usposobienie, optymizm.

Mile widziane:

·        Doświadczenie w pracy magazyniera

·        Znajomość programów magazynowo księgowych (Comarch ERP XL)

Główne obowiązki:

·        Przyjmowanie i kontrola dostaw.

·        Kompletacja dostaw i realizacja wysyłek towaru.

·        Utrzymywanie kontaktów z klientami firmy CSI w zakresie dostaw i zwrotów towaru

·        Utrzymanie porządku w magazynie

·        Okresowe inwentaryzacje

 Zgłoszenia

Prosimy o przesłanie CV.

 Miejsce pracy: Kraków, ul, Jasnogórska 69

Rozpoczęcie pracy planowane jest na maj/czerwiec 2024

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 917335143