2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Kobiór
Dodane 03 kwietnia 2024

Magazynier części samochodowe mechanik rozbiórka 8-16 Kobiór

Wynagrodzenie

27,70 - 35,20 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kobiór

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma VKR Cars poszukuje pracownika na stanowisko magazynier/rozbiórka silników.

Zajmujemy się sprzedażą używanych części samochodowych do marki VOLVO. Jesteśmy niewielką firmą z nastawieniem na dynamikę rozwoju.

Do zespołu poszukujemy osobę, którą cechuje dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki. Miejsce pracy: Kobiór (Śląsk)

Praca od poniedziałku do piątku 8:00-16:00 plus jedna sobota. Możliwość nadgodzin

Czego oczekujemy:

  • Dobrego nastawienia do pracy

  • Dokładności i sumienności

  • Znajomości anatomii samochodu

  • Podstawowej wiedzy na temat mechaniki samochodowej

Zadania na stanowisku:

  • Rozbieranie na części pierwsze silnika samochodowego, rozebranie na części zderzaka

  • Wyciągnięcie np. błotnika z samochodu

  • Przygotowanie części samochodowych do sprzedaży

  • Pomoc w pracach magazynowych

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość marki VOLVO

  • Umiejętności techniczne np. pospawanie małego regału, zamontowanie lampy na magazynie

  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego

Co oferujemy?

  • Bardzo dobrą atmosferę w zespole

  • Szkolenie z zakresu swoich zadań

  • Rozwój i poszerzanie kompetencji

  • Zniżki na produkty firmowe

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

Pierwsze trzy miesiące okres próbny - umowa zlecenie 27,70 brutto zł/h później warunki współpracy do ustalenia indywidualnie od 3200 do 4700 netto.

Szukamy osoby na stałe. W firmie panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera, zespół składa się głównie z młodych osób do 35 roku życia

Lokalizacja

Kobiór,

Śląskie

Śląskie, Kobiór
ID: 878882821