2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Chorzów
Grupa PGD
Dodane 03 maja 2024

Magazynier części samochodowe - PGD

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie operacji magazynowych (przyjęcia, wydania, zwroty)

  • Poprawne prowadzenie ewidencji magazynowej

  • Przygotowywanie towaru do spedycji

  • Dbałość, o jakość obsługi Klientów zewnętrznych i wewnętrznych

  • Przestrzeganie procedur magazynowych i firmowych oraz przepisów BHP

  • Dbałość o ład i porządek w magazynie i na terenie przyległym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera/ sprzedawcy części

  • Podstawowa wiedza na temat części samochodowych

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Zaangażowanie i dokładności w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii miesięcznej

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • Dofinansowanie karty benefit Multisport

  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor

  • Zniżki na produkty i usługi Holding1 (wynajem samochodów w Grupie Express, cennik pracowniczy Traficar i inne)

  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy

  • Zniżki na tankowanie na wybranych stacjach benzynowych

  • Oferta najmu samochodów Renault/Dacia na preferencyjnych warunkach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 914652129